Lista Członków

Gmina Działoszyn
Miasto i Gmina Działoszyn Drab Rafał publiczny
Stowarzyszenie  Liga Kobiet Kreatywnych Patrycja Jędrysiak społeczny
Towarzystwo Na Rzecz Rozwoju Wsi Trębaczew Dorota Rabiniak społeczny
Cementownia Warta S.A. Łukasz Walasik gospodarczy
Krzysztof Leszczyk - mieszkańcy
Piotr Tasarz - mieszkańcy
Łukasz Kałwak - mieszkańcy
Agata Pęciak - mieszkańcy
Danuta Kuśnierczyk - gospodarczy
Agnieszka Maciejewska - mieszkańcy
Piotr Noga mieszkaniec
Monika Jabłońska - mieszkańcy
Barbara Jagielska - mieszkańcy
Marzena Tkaczyńska-Walasik mieszkaniec
Zbigniew Bilski - mieszkańcy
Joanna Chwal - mieszkańcy
Wojciech Gadzaliński - gospodarczy
Marta Józefiak - mieszkańcy
Marta Gniecioszek - mieszkańcy
Aleksandra Jurczyńska - mieszkańcy
Ryszard Piekarz - gospodarczy
Andrzej Franczak - gospodarczy
Dominika Chałaczkiewicz - mieszkańcy
Malatyńska Urszula - mieszkańcy
Krystyna Namyślak - mieszkańcy
Małgorzata Płatek - mieszkańcy
Kowalska Karolina - mieszkańcy
Przemysław Jagielski - gospodarczy
Gmina Pajęczno
Gmina i Miasto Pajęczno Dariusz Tokarski publiczny
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Niwiska Górne Krawczyk Barbara społeczny
Aleksandra Bilska - mieszkańcy
Jacek Mruszczyk - mieszkańcy
Janusz Koliński mieszkaniec
Halyna Tokarska - mieszkańcy
Barbara Depta - gospodarczy
Wiktor Beśka - mieszkańcy
Karol Beśka - mieszkańcy
Krzysztof Zawadzki - gospodarczy
Gmina Siemkowice
Gmina Siemkowice Zofia Kotynia publiczny
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Siemkowice Tadeusz Ślusarek społeczny
Gasiecki Konrad - mieszkaniec
Freus Jadwiga - mieszkańcy
Alina Kruk - gospodarczy
Jolanta Sobera - mieszkańcy
Renata Włodarczyk - mieszkańcy
Marianna Jendraszczyk - mieszkaniec
Gmina Rząśnia
Gmina Rząśnia Tomasz Stolarczyk publiczny
Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Wsi Stróża Małgorzata Tronina społeczny
Ludowy Klub Sportowy „Czarni” w Rząśni Michał Krawczyk społeczny
Mariusz Bęben - mieszkańcy
Kula Marek - mieszkańcy
Baran Marcin - gospodarczy
Przemysław Cimcioch - mieszkańcy
Zdzisława Retkiewicz - mieszkańcy
Renata Zimoń - mieszkańcy
Renata Olczyńska - mieszkańcy
Artur Ruka - mieszkańcy
Katarzyna Żuber - mieszkańcy
Gmina Kiełczygłów
Gmina Kiełczygłów Kazimierz Jędrzejski publiczny
Ochotniczą Straż Pożarną w Chorzewie Dawid Trzcina społeczny
Dominika Trzcina - gospodarczy
Iwona Kacprzyk - mieszkańcy
Przemysław Krężel - mieszkańcy
Gmina Strzelce Wielkie
Gmina Strzelce Wielkie Marek Jednak publiczny
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Strzelce Wielkie „Młodzi dla Gminy” Krzysztof Grądzik społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Jankowskiej Stanisław Tondel społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Wiewcu Andrzej Duchowski społeczny
Beata Wojewoda - mieszkaniec
Janusz Komar mieszkaniec
Magdalena Drewniak mieszkaniec
Dominika Mielczarek - mieszkańcy
Edward Koch - gospodarczy
Gmina Sulmierzyce
Gmina Sulmierzyce Szydłowska Anna publiczny
Stowarzyszenie Rozwojowa Wieś Mariola Milczarek społeczny
Gabriel Orzeszek - mieszkaniec
Tadeusz Kruszyński - mieszkańcy
Mariusz Pietrzyk - gospodarczy
Anna Zduńska - gospodarczy
Gmina Nowa Brzeźnica
Gmina Nowa Brzeźnica Jacek Jarząbek publiczny
Stowarzyszenie Centrum im. Jana Długosza Agnieszka Morga społeczny
Andrzej Melka - gospodarczy
Roch Janus - mieszkańcy
Ewa Mazur - mieszkańcy
Gmina Osjaków
Gmina Osjaków Jarosław Trojan publiczny
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Osjakowskiej Joanna Nanys społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Chorzynie Marian Siwiaszczyk społeczny
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ADMAR” Agnieszka Adamkowska-Walocha gospodarczy
Alicja Nawojska - mieszkańcy
Zbigniew Majchrzak mieszkańcy
Renata Kostrzycka mieszkańcy
Monika Osiewicz - mieszkańcy
Aneta Chuda - gospodarczy
Alicja Kopeć - gospodarczy
Robert Rabenda mieszkańcy
Paweł Postawa mieszkańcy
Beata Marczak - mieszkańcy
Gmina Konopnica
Gmina Konopnica Grzegorz Turalczyk publiczny
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Konopnickiej Anna Sztandera społeczny
Koło Gospodyń Wiejskich w Głuchowie Sylwia Amrózkiewicz-Hadryś społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Konopnicy Agnieszka Migdalska społeczny
Jacek Glapa - gospodarczy
Anna Glapa - mieszkańcy
Agata Nowak - mieszkańcy
Bożek Wiesława - gospodarczy
Maria Dondziak mieszkańcy
Anna Włodarczyk mieszkańcy
Mariola Hernas mieszkańcy
Gmina Wierzchlas
Gmina Wierzchlas Krzysztof Bednarek publiczny
Koło Gospodyń Wiejskich w  Jajczakach i Strugach Anna Olejnik społeczny
Gminne Zrzeszenie Ludowych Klubów Sportowych w Wierzchlesie Gierczyk Leszek społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Łaszewie Łukasz Bernaś społeczny
Kucharska-Bociąga Andżelika - mieszkańcy
Sosnowski Zenon - gospodarczy
Karol Sakowski - mieszkańcy
Patyk Arkadiusz - mieszkańcy
Gmina Pątnów
Gmina Pątnów Jacek Olczyk publiczny
Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Pątnowie Iwona Wachowska społeczny
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim Krystyna Mikita społeczny
Smolarz Sylwia - mieszkańcy
Chudecki Bartosz - mieszkańcy
Klimas Jarosław - mieszkańcy
Karolina Kubera - mieszkańcy
Bartosz Stasiak - mieszkańcy
Maciej Nowak - gospodarczy
Gmina Bełchatów
Gmina Bełchatów Kamil Ładziak publiczny
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Bełchatów Jacek Ludwiczak społeczny
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Bełchatów – Wspólna Gmina Miłosz Rudnicki społeczny
Jacek Wąsik - gospodarczy
Katarzyna Marczak -Stępczyńska - mieszkańcy
Gmina Rusiec
Gmina Rusiec Dariusz Woźniak publiczny
Ochotniczą Straż Pożarną w Jastrzębicach Anastazja Trojan społeczny
Krzysztof Gajda - mieszkańcy
Ewa Kozieł - mieszkańcy
Sabina Tyka - mieszkańcy
Krystyna Bereś - gospodarczy
Jerzy Mielczarek - gospodarczy
Elżbieta Łaska - mieszkańcy
Barbara Włodarczyk - mieszkańcy
Anna Drzazga - mieszkańcy
Wiesław Moszyński - mieszkańcy
Lech Bereś - gospodarczy
Gmina Szczerców
Gmina Szczerców Krzysztof Kamieniak publiczny
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia życzliwości” Andrzej Klimas społeczny
Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Osób Pełnoletnich Gminy Szczerców Krzysztof Drzazga społeczny
Stowarzyszenie „Na skrzydłach marzeń” Anna Kamieniak społeczny
Janusz Kuliński - mieszkańcy
Jolanta Pacholak - gospodarczy
Wojciech Pacholak - mieszkańcy
Jolanta Findyka - mieszkańcy
Beata Galuba - mieszkańcy
Gmina Kluki
Gmina Kluki Karol Sikora publiczny
Stowarzyszenie „Kaszewice i okolice” Anna Majchrzak społeczny
Jacek Sionkowski - mieszkańcy
Daniel Krawczyk - gospodarczy
Gmina Kleszczów
Gmina Kleszczów Sławomir Chojnowski publiczny
Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku Gminy Kleszczów Ryszard Ptak społeczny
Tadeusz Kupiec - gospodarczy
Renata Kowalczyk - mieszkańcy
Lgota Wielka
Gmina Lgota Wielka Jerzy Kotlewski publiczny
Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Blakowej „OGNIWO” Elżbieta Sojda społeczny
Dorota Zięba - mieszkańcy
Anita Barda - gospodarczy