Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Urzędzie

W imieniu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informację m.in. w zakresie środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawione zostaną możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.

Konsultacje odbędą się: 24 maja 2024 r. w godz. 09:00 – 14:00, Starostwo Powiatowe w Wieluniu, Plac Kazimierza Wielkiego 2, pokój nr 201 (II piętro).

Informacje dostępne są również na stronach: https://funduszeue.lodzkie.pl/, www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: Wydarzenia oraz Weź udział w szkoleniach i konferencjach (LINK: http://funduszeue.lodzkie.pl/index.php/events/mobilne-punkty-informacyjne-funduszy-europejskich-w-wojewodztwie-lodzkim-